Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині в подвір’я житлового будинку влучив снаряд

aspi.com.ua 02/04/2020 20:53

Військова служба правопорядку Збройних сил України з’ясовує обставини падіння снаряду в подвір’я приватного житлового будинку на Львівщині.

Про це повідомляє пресслужба ВСП в четвер, 2 квітня.

"Сьогодні на подвір'я житлового будинку у приватному секторі одного з населених пунктів Яворівського району Львівської області впав снаряд, що не розірвався. Жертв та постраждалих немає. На місці працюють представники ВСП, Національної поліції та служби порятунку. Більш докладна інформація буде далі", – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, сервіс доставки Zakaz.ua продуктів безкоштовно доставить 1 тисячу продуктових наборів пенсіонерам Києва. Цю ініціативу запустив Департамент соціальної політики КМДА. Влада Києва закликала забезпечити товарами першої необхідності літніх людей і людей з обмеженими можливостями.

Також повідомлялось, що підтримка людям в ситуації самоізоляції дуже потрібна. У зв’язку із коронавірусною пандемією та її наслідками громадян України треба забезпечити не тільки допомогою суто медичною, але й психологічною. Інститут психології імені Костюка НАПН України опублікував на своїй офіційній сторінці оголошення щодо безкоштовної психологічної підтримки українців. Разом із громадським об'єднанням "Небокрай" вони започаткували спільний волонтерський проєкт психологічної підтримки людей під час карантину.