Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Мер Яворова презентував стратегію розвитку міста

zik.ua 30/01/2017 10:12
Мер Яворова презентував стратегію розвитку міста
Мер Яворова презентував стратегію розвитку міста

У неділю, 29 січня, в Яворові, в Народному домі відбувся звіт міського голови Павла Бакунця перед громадою про виконану торік роботу, під час якого мер презентував стратегію розвитку міста на найближчі роки.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Розпочалася подія, в якій взяли участь представники яворівської громади, депутати міськради, керівники комунальних підприємств, перший заступник голови Яворівської РДА Ігор Рак, зі вшанування хвилиною мовчання Героїв Крут.

Міський голова Яворова свій звіт перед громадою проілюстрував за допомогою слайдів з найважливішою цифровою інформацією про те, що вдалося зробити,  що планують.

За словами П. Бакунця, залишок коштів у міській скарбниці на 2017 рік сягнув 9 млн 944 тис. 245 грн.

Озвучивши суми коштів, які вже пішли на ремонт вулиць, мер Яворова детально пояснив, яким чином скеровує ці гроші міськрада, наголосивши також на складних тендерних процедурах, які не дають вчасно приступити до робіт.

Мова також йшла про вуличне освітлення, заміну ламп на енергозберігаючі; вистелення тротуарів плиткою тощо.

Не обминув П. Бакунець складностей у налагодженні якісного водопостачання 53 військового містечка Яворова, загальною вартістю 807 тис. 853 грн, з яких – 400 тис. грн – це гроші з райбюджету.

Учасники події довідалися про те, що вже зроблено у царині благоустрою міста: зокрема, про якісне огородження «Генеральського озера», що поблизу двох шкіл, про зрізання аварійних дерев,  встановлення контейнерів для сміття закритого типу, про придбання нового сміттєвоза тощо.

Також мер Яворова презентував стратегію розвитку міста на найближчі роки, підкресливши, що це – не остаточний варіант, і він запрошує яворівчан до обговорення та пропозицій.

Також глава Яворова інформував присутніх про те, що учасникам АТО не лише виділено земельні ділянки під будівництво, а й коштом міського бюджету вироблено всю необхідну документацію для кожного з 269 захисників Вітчизни, на що пішло – 177 тис. 99 грн.

П. Бакунець відповів на низку запитань із зали, які, в переважній більшості, прозвучали у формі порад стосовно того, як виходити з господарських форс-мажорів.