1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чемпіонат Львівщини з фігурного катання зібрав понад 250 спортсменів з України, Молдови, Білорусі

zik.ua 25/03/2019 12:04
Чемпіонат Львівщини з фігурного катання зібрав понад 250 спортсменів
Чемпіонат Львівщини з фігурного катання зібрав понад 250 спортсменів

У відкритому чемпіонаті Львівської області з фігурного катання «Lviv Trophy 2019», який відбувся у Льодовому палаці міста Новояворівська Яворівського району, взяли участь понад 250 учасників з різних міст України, а також – гості з Молдови та Білорусі.

Про це повідомив сьогодні, 25 березня, власкор IA ZIK.

Учасників змагань привітали та вручили нагороди переможцям президент Всеукраїнської Ліги фігурного катання Тамара Цимбал, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур, голова федерації фігурного катання на ковзанах у Львівській області Оксана Вацеба, голова тренерської ради федерації фігурного катання на ковзанах у Львівській області Сюзанна Осипян, голова федерації хокею Львівщини, господар Льодової арени в Новояворівську Микола Романюк.

Змагання пройшли за підтримки Федерації фігурного катання України, Всеукраїнської Ліги фігурного катання, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Федерації фігурного катання Львівської області, відділення НОК України у Львівській області, «ICE SYMPHONY» та інших компаній-партнерів.

Учасники змагалися в окремих кваліфікаційних групах: група А (діючі спортсмени, члени федерацій), група В (аматори віком до 16 років) й за такими категоріями: одиночне катання, спортивні пари, спортивні танці на льоду, дуети, груповий танець.

Чемпіонат Львівщини з фігурного катання зібрав понад 250 спортсменів
Чемпіонат Львівщини з фігурного катання зібрав понад 250 спортсменів

У коментарі власкорові IA ZIK голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк наголосив, що поруч з хокейною славою льодова арена в Новояворівську завойовуватиме ще й – з фігурного катання.

«Фігурне катання не тільки розвиває грацію, пластичність, сприяє формуванню красивої, гармонійної фігури, але й зміцнює здоров’я дітей. А це – основна мета цієї студії, куди приходять навіть малюки», – наголосив Микола Романюк.

Нагадаємо, що критий льодовий палац на 600 місць діє у місті Новояворівську Яворівського району Львівської області з листопада 2009 року. Аналогів йому, наразі, на Львівщині немає. Льодова арена відкрита для всіх охочих: тут відбуваються уроки фізкультури для учнів шкіл з Яворова, Краківця, навколишніх сіл. Приїжджають також діти зі Львова. Дітям-сиротам безкоштовно видають ковзани.

Коментарі: