Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Стрию вулицю Млинарську відремонтують за 1, 048 млн грн

zik.ua 10/04/2017 13:40

Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі Львівської області підписасав угоду про капітальний ремонт вулиці Млинарської в Стрию з ТОВ «Комунальник 1» за 1,048 млн грн (з ПДВ).

Про це повідомляється в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Роботи з капітального ремонту вулиці Млинарської мають бути проведенні з квітня по грудень цього року.

Договір між госпрозрахунковим відділом капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі і «Комунальником 1» підписано 5 березня 2017 року.

За даними  сайту «Наші гроші», власниками ТОВ «Комунальник 1» раніше були Василь та Генадій Васьковичі (90 та 10% у статутному фонді відповідно). Василь Васькович відомий як в.о. начальника Стрийського міського комбінату комунальних підприємств. Нині власниками фірми є Генадій Васькович (10%) та Андрій Іськів (90%). Під час виборів 2012 року Іськів був офіційним спостерігачем від кандидата Олега Канівця («Батьківщина») у 126 окрузі.

Власник ТОВ «Комунальник 1» Андрій Іськів є керівником ТОВ «Євроасфальт», яке належить керівнику Стрийського міського комбінату комунальних підприємств Василю Васьковичу. Сам Васькович раніше володів 90% у статутному фонді «Комунальник 1».

«Комунальник 1» відомий тим, що активно перемагав у тендерах Стрийського міського комбінату комунальних підприємств, хоча його співвласник Василь Васькович також керував комбінатом. Фірма також хотіла в судовому порядку стати власником приміщень комбінату.

Згідно з Prozorro, загалом «Комунальник 1» з листопада 2016 року отримав від комбінату замовлень на понад 1 млн грн.