1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Стрию врегулюють дорожній руху біля залізничного вокзалу

zik.ua 10/04/2017 11:44

У Стрию вирішать питання врегулювання дорожнього руху по вулиці Вокзальній, а саме – навпроти залізничного вокзалу.

Звернення щодо врегулювання дорожнього руху біля залізничного вокзалу на ім’я міського голови Стрия надійшли від начальника Стрийського відділу національної поліції І. Малиша та громадських організацій: «Еко-Турист», «Стрийський майдан», «Правда.Віра.Перемога», «Спортивного клуба «Карпатська рись»  та від районної організації партії «Воля»,  – повідомили у Стрийській міській раді.

Першим заступником міського голови Стрия Романом Маланієм була проведена виробнича нарада з приводу цього питання

Обговоривши та вислухавши думку усіх запрошених на нараді, вирішено звернутися до начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» І. Груника  для надання документів, які б засвідчували межі землекористування станції Стрий та на якій стадії  є виготовлення технічної документації щодо встановлення та винесення меж в натуру вищезгаданого землекористування.

Після отримання підтверджуючих документів від регіональної філії «Львівська залізниця» буде запрошено ліцензовану організацію для виготовлення план-схеми руху транспорту по вул. Вокзальній з врахуванням усіх дорожніх знаків, розміток для стоянок автомобільного транспорту, платформ для автобусів та пішохідних переходів.

Коментарі: