Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Стрию вимагають відновити рух приміських рейсових автобусів, який змінили без погодження

zik.ua 14/05/2019 11:44

У Стрию проводиться збір підписів за проведення громадських слухань щодо відновлення автобусних маршрутів та їх зупинок на привокзальній площі Стрийського залізничного вокзалу (вул. Вокзальна, 7).

Про це йдеться у повідомленні громадської ради при Стрийській райдержадміністрації у соціальній мережі.

«Стрий у всі часи був зручним транспортним вузлом. Звідси в будь-який час швидко і комфортно можна було добратись в будь-який населений пункт Львівщини та України. Але з 30.04. 2019 р. на угоду монополісту-власнику Стрийського АТП маршрути із зупинкою на залізничному вокзалі м. Стрий скасували та перенесли на кінець міста – вул. Багряного, що спричинило масове обурення, невдоволення та серйозні незручності тисячам мешканцям Стрийщини та гостям.

Вимагаємо в найкоротші терміни (травень 2019 р.) відновити маршрути та зупинки автобусів по Львівському, Сколівському, Івано-Франківському, Жидачівському та приміських напрямках на залізничному вокзалі м. Стрий», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Стрию без погодження змінили рух приміських рейсових автобусів. З 30 квітня цього року практично всі приміські рейсові автобуси курсують з автостанції №3, яка функціонує біля ТЦ «Пасаж». Мова йде про напрямки: Львів, Моршин, Дрогобич, Івано-Франківськ та Сколе. Раніше вони відправлялися із залізничного вокзалу.