Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Стрию працівники ювенальної превенції започаткували проект "Почуємо кожного"

galinfo.com.ua 17/05/2019 11:39
Поліцейські в його межах проведуть низку профілактичних заходів та зустрічей з дітьми, зйомки профілактичних відеороликів про булінг та домашнє насильство. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

У межах проекту "Почуємо кожного" 15 травня відбулася зустріч правоохоронців  з учнями 5-6 класів стрийської школи № 10. Офіцери поліції розповіли дітям про наслідки булінгу, про те, що треба робити, коли непонолітній став жертвою цькування чи домашнього насильства.

Поліцейські наголосили, що кожен учень може зателефонувати на Національну дитячу гарячу лінію і отримати потрібну їй інформацію для захисту своїх прав.

«Діти буквально засипали нас питаннями. Більшість із них зараз спілкується у соціальних мережах в Інтернеті, тому і ми намагаємося багато корисної для них інформації там публікувати. У співпраці з місцевим телебаченням, вчителями та психологами зняли відео про булінг, щоб привернути увагу суспільства до цього явиша і разом йому запобігти», - зазначила інспектор ювенальної превенції Стрийського відділу поліції старший лейтенант поліції Лілія  Дячишин.

В подальшому планується підготовка ще одного відеоролика,  присвяченого домашньому насильству, проблема якого сьогодні стоїть також дуже гостро.

 © Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/policziya-i-diti/u-striyu-praczivniki-yuvenalnoji-prevencziji-zapochatkuvali-proekt-pochujemo-kozhnogo/