1
Долар24.73
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.41
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові відбувся вечірній забіг-феєрія

galinfo.com.ua 09/10/2019 17:56
120 учасників взяли участь у третьому вечірньому забігу-феєрії, що днями відбувся у Стрийському парку у Львові. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
zabidfeyeria.jpeg У Львові відбувся вечірній забіг-феєрія

О 20.00 на дистанцію у 5 км вийшла молодь, а також лікарі та медсестри.

І хоча у забігу брали учать студенти 12 університетів і коледжів, у трійці призерів фінішували виключно курсанти спеціалізованих навчальних закладів. Перше місце посів курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Владислав Хилюк (17 хв. 43 сек), другим фінішну лінію перетнув майбутній рятувальник – Богдан Годісь, який навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (17 хв. 46 сек), а третім став ще один майбутні військовий Андрій Стригін (17 хв. 47 сек).

Серед дівчат першою дистанцію у 2 кола подолала Ірина Слюсар (20 хв. 59 сек), яка навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Другою і третьою до фінішу прийшли студентки Національного університету “Львівська політехніка” Аліна Вельган (22 хв. 58 сек) та Паула Ульянюк (23 хв. 43 сек).

“Ми проводили цей забіг вдруге, щоб показати, що бігати ніколи не пізно, навіть уночі. Під час бігу виділяється ендорфін, біг знімає стрес.  У перших рядах забігу стартували лікарі і медсестри, які фінішували останніми, - у такий спосіб ми хотіли символічно продемонструвати, що для підтримки власного здоров’я перш за все потрібен спорт і рухова активність, а вже потім медицина,” – зазначив голова оргкомітету заходу, керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що вечірній забіг-феєрія організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, івент-агенція “Драбина”, Р.І.А. Спорт, управління молоді та спорту Львівської міської ради. Переможці та призери змагань отримали кубки та грамоти. Серед усіх учасників забігу були розіграні цінні подарунки, зокрема пам’ятні горнятка та книжкову продукцію видавництв Львівщини, надану департаментом внутрішньої та інформаційної політики та закуплену в межах конкурсу підтримки вітчизняного книговидання у Львівській області.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на вихідних знову перекриватимуть рух у Львові: відбудеться півмарафон.

Коментарі: