Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Жидачівщині триває робота з озеленення та благоустрою

zik.ua 19/04/2019 08:29

У Жидачівському районі триває робота з озеленення та благоустрою. У райцентрі розпочали спорудження оглядового майданчика на березі річки Стрий.

 Комунальники також прикрасили вулицю М.Шашкевича декоративними кущами, які висадили на зеленій зоні, що сформувалася після ремонту проїжджої частини і тротуару. А на вулиці Стрийській завершено укладання тротуару. У місті проводиться ремонт вулиці Кобзаревої, інших доріг.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Активна робота з озеленення, прибирання та благоустрою проводиться у населених пунктах Ходорівської ОТГ. Зокрема, у с. Грусятичі учні школи висадили понад 200 кущів вздовж стежки до церкви, проведено благоустрій старих цвинтарів. Мешканці с. Отиневичі привели до належного стан центральну вулицю.

Триває робота з прибирання та благоустрою і в Чорноострівському старостинському окрузі. Тут прибрали прибудинкову територію біля адмінприміщення. Також із залученням техніки комунального підприємства Ходорівської міської ради вдалося ліквідувати стихійне сміттєзвалище в с. Чорний Острів.

У м. Ходорів прибрано частину території в житловому масиві «Троянда», біля «Нової пошти» та лікарняний парк.