Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Жидачівщині до загальнорайонної толоки долучаться працівники РДА

zik.ua 12/04/2019 09:27

Учора, 11 квітня, керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова провела нараду з обговорення питань організації в районі місячника озеленення, прибирання та благоустрою.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

12 та 13 квітня в містах, селищах і селах відбудеться загальнорайонна толока, до якої долучаться працівники райдержадміністрації. З керівництвом міської ради узгоджено план робіт. Держслужбовці РДА прибиратимуть територію біля Меморіалу «Борцям за волю України» на Замковій горі та біля озера «Промінь».

Нагадаємо, що у попередні роки працівники райдержадмінстрації брали участь у проведенні весняної толоки біля громадського музею Слави Стецько у с. Юшківці, на території музею гетьмана України Івана Виговського в с. Руда, біля гори «Базиївка» на околиці Жидачева, у створенні паркової зони в долині річки Стрий, прибиранні придорожніх смуг, створенні нових лісових насаджень та у розчистці джерел малих річок на території району.