Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Стрийщині завершують будівництво двох сільських амбулаторій

zik.ua 08/05/2019 12:18

На Стрийщині активно продовжується будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Верчани та Долішнє.

Кожна із новозбудованих амбулаторій буде надавати медичні послуги для мешканців навколишніх населених пунктів (Верчани, Ходовичі, Піщани, Підгірці, Стриганці, Долішнє, Горішнє, Верхня і Нижня Лукавиця).

Як повідомили у Стрийській райдержадміністрації, вчора, 7 травня хід будівництва об’єктів оглянув заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів спільно з головою Стрийської райдержадміністрації Василем Зубрицьким.

На сьогоднішні в амбулаторії у селі Верчани проведені внутрішні оздоблювальні роботи, встановлено опалення, триває процес укладання плитки, а також на завершальному етапі проводиться благоустрій території.

У селі Долішнє, підрядна організація проводить внутрішньо-оздоблювальні роботи та розпочато роботи з благоустрою території.

«Кожна із 43 амбулаторій, які будуються на Львівщині, зокрема, і на Стрийщині, є ультрасучасними та будуються за уніфікованими проектами. Їх будівництво відбувається таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати якісну та необхідну медичну допомогу», – зазначив Роман Филипів.

У медичних закладах будуть передбачені всі необхідні приміщення, реєстратура, кабінети сімейних лікарів та педіатрів, процедурні, кабінети щеплень.

Також для кожної з цих сільських амбулаторій вже придбані автомобілі RenaultDuster, які є повнопривідними з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.

Зазначимо, Львівській області виділили 377 млн гривень на реалізацію заходів у межах програми Президента України «Підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській медицині».