Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Стрийщині вшанували пам’ять воїнів-афганців

zik.ua 15/02/2017 17:57

15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, у Стрию біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям вшанували пам’ять полеглих земляків та учасників бойових дій на території інших держав.

Захід відбувся за участю членів Стрийської спілки ветеранів Афганістану, представників влади та численної громадськості Стрийщини. Про це повідомили у Стрийській РДА.

Поминальну панахиду за загиблими відслужили священики різних конфесій міста Стрия на чолі з владикою Стрийської єпархії УГКЦ Богданом Манишиним.

До ветеранів афганської війни зі словами вдячності звернулися заступник міського голови Стрия Роман Волинець, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень, заступник голови районної ради Мирон Войтович та представники громадських організацій. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з чужої війни.

Нагадаємо, що у військово-політичній спецоперації в Афганістані взяли участь близько 160 тисяч українців, з них 269 – вихідці зі Стрийщини, 10 мешканців району не повернулися з цієї війни.