Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині відновлюють металеве огородження автодороги «Київ-Чоп»

dailylviv.com 19/04/2019 15:46

Про це повідомили в п’ятницю, 19 квітня, в Службі автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: Дорожники відновлюють горизонтальну дорожню розмітку в межах Стрийського району. Наразі відновлено дорожню розмітку протяжностю близько 20 кілометрів дороги.

«Крім цього, виконуються роботи з відновлення металевого бар’єрного огородження. Зараз працівники дорожнього господарства ремонтують та замінюють огородження у Сколівському районі», – поінформували також у Службі автомобільних доріг у Львівській області та опублікували фоторепортаж.

У п’ятницю, 19 квітня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради заслухали інформацію щодо будівництва на вулиці Тернопільській, 21а.Адміністрація Президента України оприлюднила текст указу №153/2019 «Про День сержанта Збройних Сил України».Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік».У зв’язку з проведенням робіт із ліквідації аварійної ямковості дорожнього покриття на вулиці Левандівській, п’ятницю, 19 квітня, з 20.00 до сьомої години ранку 20 квітня там перекриють рух транспорту на відрізку від вулиці Шевченка до вулиці Повітряної.Нові сервіси веб-порталу електронних послуг ПФУЗеленський чи Порошенко: обідня перерва на агітаціюМіс Львів-2019: презентація учасницьМикола Щур, Назар БойкоНаталія Зайцева-Чіпак, Анатолій Шалаєв, Олена Остимчук