Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Квартирно-експлуатаційний відділ ЗСУ не продовжив оренду приміщення дитячої поліклініки

zik.ua 08/02/2019 16:07

Як повідомила директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, квартирно-експлуатаційний відділ Збройних Сил України у м. Львові не продовжив КНП «2-а міська поліклініка м. Львова» договір оренди на нежитлові приміщення на вул. Стрийській, 61, де з 2000 року розташована дитяча поліклініка, яка обслуговує дітей віком до семи років. Замість продовження договору оренди для поліклініки, військове відомство скерувало головному лікареві КНП «2-а міська поліклініка м. Львова» листа з проханням вивільнити це приміщення, оскільки його виставлено на аукціон.

«З 2000 року «2-а міська поліклініка м. Львова» орендувала приміщення на вул. Стрийській, 61, і на сьогоднішній день там функціонує дитяче відділення, яке обслуговує дітей того мікрорайону віком до семи років. Договір оренди ми мали укладений з квартирно-експлуатаційним відділом ЗСУ у місті Львові до 2018 року. У 2018 році договір оренди завершився, ми подали пакет необхідних документів для продовження оренди. Однак договору оренди з нами так і не продовжили», – зазначила Слічна.

За її словами, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження переліку об’єктів нерухомого військового майна, яке може бути відчужено окремо від земельних ділянок, частина нежитлових приміщень першого поверху будівлі № 23 за адресою вул. Стрийська, 61 – це військове містечко, яке входить в перелік об’єктів нерухомого військового майна, яке може бути відчужено від земельних ділянок.

«Ми скерували відповідні листи про те, що це є поліклінічне відділення, яке обслуговує величезну кількість дітей мікрорайону. Але жодної реакції на це нагадування не було. І тепер 24 січня 2019 року головний лікар поліклініки отримала лист про те, що 21.02.2019 року в 11:00 годині відбудеться відкритий аукціон з реалізації об’єкту нерухомого військового майна, яке може бути відчужено, окремо від земельних ділянок нежитлових приміщень першого поверху площею 236,3 кв.м. за адресою вул. Стрийська, 61», – розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Як зазначила Слічна, начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова Вадим Гуменюк, зі своїм підписом скерував цей лист, попереджаючи і пропонуючи вивільнити приміщення, або взяти участь в аукціоні.

«Ми готуємо листи і на прем’єр-міністра і на міністра оборони України з вимогою врегулювати ситуацію, тому що в цьому мікрорайоні проживає величезна кількість військових, і, зрештою, дітей цих же військових, які також отримують медичні послуги у цій дитячій поліклініці», – розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

За інформацією департаменту гуманітарної політики, КНП «2-а міська поліклініка м. Львова», яка є правонаступником комунальної 2-ої міської поліклініки, з 2000 року згідно з укладеними договорами оренди державного майна, орендує нежитлове приміщення площею 238,3 кв м за адресою: м. Львів вул. Стрийська, 61.

В орендованих приміщеннях розташоване педіатричне відділення поліклініки, яке надає медичну допомогу дітям від 0 до 7 років. Орендоване приміщення відноситься до державного майна, що знаходиться в Управлінні Міністерства оборони України та розташоване на території військового містечка № 209 по вул. Стрийській, 61.

Станом на сьогодні додаткову угоду на оренду поліклінікою цих нежитлових приміщень не підписано, а будівлю виставлено на аукціон.