Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові відбудеться толока на стадіоні

dailylviv.com 16/05/2018 10:31

На сторінці ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили в середу: «Друзі, є пропозиція зібратися у суботу 19 травня об 11:00 на стадіоні «Торпедо» на вулиці Золотій, 40а.  Йдемо з друзями, родичами чи просто самі».

У громадській організації «Варта 1» розповіли також: «Чому це треба? Що більше нас збереться на локації, то потужнішим буде меседж до влади про те, що «Торпедо» – має належати львів'янам. Бо зараз стадіон у приватних руках. Є пропозиція, щоб місто арену викупило для суспільних потреб. Це є чудовий об'єкт спортивної інфраструктури. З великою історією. Мусимо його відстояти, аби там не було новобуду».

У ГО «Варта 1» також розповіли: «Ми влаштуємо толоку (рукавиці й інвентар видамо на місці), а після подивимось дитячий футбольний турнір «Кубок відроження «Торпедо». Словом, виходимо трошки з Фейсбука і йдемо до стадіону. Деталі почуєте там. Чекаємо на вас!».

На засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР підтримали програму з організації та проведення відкритого чемпіонату Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу.Визначилимя дата, час та місце проведення матчу 27-го туру чемпіонату України з футболк серед команд другої ліги між ФК «Львів» та «Арсеналом-Київщиною» з Білої Церкви.Матч 26-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги в Моршині між стрийською «Скалою» й ФК «Львів» завершився перемогою номінальних господарів поля з рахунком 2:0.Доля збереження місця в еліті вирішуватиметься для «Карпат» у грі зі «Сталлю».Деструктивне управління ЛьвівщиноюФінансування львівських проблем ТПВ євробанкамиЕкокатастрофа на Пластовій?"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у СамборіНі води, ні світла...стоматполіклініці!?