1
Долар25.32
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро28.23
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.43
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Сокальщині ініціюють присвоєння сільській школі ім’я видатних діячів ОУН і УПА

zik.ua 11/02/2019 16:06

Батьки та вчителі Учнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокальського району ініціюють перейменування школиі та присвоєння їй ім’я братів Онишкевичів, видатних діячів ОУН і УПА.

Таку пропозицію батьки та вчителі  озвучили під  час зустрічі з головою Сокальської районної ради Миколою Пасько, який відвідав Угнівську ЗШ І-ІІІ ступенів. Про це повідомили у Сокальській районній раді.

Окрім того, під час відвідин школи, директор школи Оксана Береза, яка очолює заклад з жовтня 2016 року, показала, що було зроблено за цей період: оновлена матеріально-технічна база, відремонтовано систему водопостачання та харчоблок. Завдяки обласному конкурсу проектів місцевого розвитку, а також прозорій системі закупівель, яку провів «Центр з обслуговування закладів освіти», в Угнівській школі замінені всі вікна.

Цього року навчальний заклад знову бере участь в обласному конкурсі. Мета – придбати навчальні прилади та нові меблі в кабінет фізики та хімії. Також в планах вчителів та батьків – перейменувати школу і присвоїти їй ім’я братів Онишкевичів, видатних діячів ОУН і УПА. Серед основних проблем школи – ремонт фасаду, даху та недостатнє освітлення.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: