Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Відеоробота львівського оператора може потрапити в Женеву на кінофестиваль

galinfo.com.ua 12/01/2020 22:02
Під час 73-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, яка відбудеться в травні, в Женеві пройде перший кінофестиваль “Здоров’я для всіх”. Про це сьогодні, 12 січня, на своїй Facebook-сторінці написала екс-міністр охорони здоров'я Уляна Супрун.
На ньому будуть представлені найкращі відеороботи з усього світу. Можливо, там буде і ваша, якщо візьмете участь у конкурсі!
Для цього необхідно надати відео (згодиться й записане на смартфон). Це має бути сюжет, герой чи герої якого допомагають людям навколо стати здоровішими. ВООЗ хоче дати можливість кожному познайомити глядача зі своєю історією. І, водночас, донести, наскільки важливим є поодинокий вклад людей у глобальне здоров’я та якість життя.

Відео можуть бути зняті в трьох категоріях:
  • Відео нарис (3-8 хвилин). Історія має бути про те, як одна людина чи спільнота розв'язують проблеми щодо здоров’я, знаходять вихід зі складних ситуацій та стають провідниками змін.
  • Анімація (1-5 хвилин). Тут можна розповісти про особистий досвід / проблеми й рішення на шляху зміцнення здоров’я людства / роз’яснювальні питання щодо здоров’я.
  • Сюжет про роботу медсестер і акушерок (3-8 хвилин). 2020 рік — Міжнародний рік медичної сестри та акушерки. Тому цій темі присвячена окрема категорія. Сюди можна подавати відео будь-якого жанру.
Усі роботи можуть бути зняті будь-якою мовою. Лише потрібно забезпечити англійські субтитри.
Не обов’язково знімати відео чи робити анімацію з нуля. На конкурс можна подати вже готову роботу, зняту не пізніше 1 січня 2017 року. Головне, щоби вона відповідала критеріям.

У кожній номінації журі відбере 15 робіт. Їх і показуватимуть під час сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. Призи й нагородження також будуть 

читайте також ЦВК започатковує відеотрансляцію своїх засідань Зеленський закликав українців здавати хабарників Для львівської молоді відкриється безкоштовна Школа Відеоблоґу Нове бачення України: розпочався конкурс PITCH UA У Києві затримали організатора дитячої порностудії У Львові розпочався конкурс на кращий відеоколаж "Від Крутів до Майдану" Прем'єра другого сезону військового реаліті РЕКРУТ.UA: ДЕСАНТ (відео) Вбивча "Ненависть": з'явилось відео вибуху і стрілянини в Керчі. 18+ В Україні дозволили фото- і відеофіксацію порушень правил дорожнього руху Відео закордонного відпочинку Путіна продають за $40 тисяч
Загрузка...

");
e4a563a32265bf2baf17b8672202b2e0.png

БЛОГИ

72f8d34a5efe1c962baaaebf7bd60897.png

0e347301e2d30fde6d08fac9fa882d04.png

");

© 2005–2018
Агенція інформації та аналітики

Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на galinfo.com.ua

'); } bigmir)net TOP 100