Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Педофіла зі Львівщини засудили до 7 років тюрми

zaxid.net 23/06/2020 11:14

Жовківський районний суд засудив на 7 років тюрми мешканця району Андрія І., який зґвалтував 17-річну дівчину у Червонограді. Чоловік своєї провини не визнав, однак слідство довело його причетність до злочину.

Як йдеться у матеріалах справи, 29 червня 2017 року близько 23:00 Андрій І. затягнув 17-річну дівчину до недобудови у Червонограді, де зґвалтував її неприродним способом. Дівчина була подругою племінників Андрія І. і він був з нею знайомий. Сама дівчина у суді заявила, що того вечора якраз йшла з церкви і збиралася зайти в гості до племінників Андрія І., однак не дочекалась друзів, оскільки до неї підійшов їхній дядько. За словами дівчини, чоловік покликав її на недобудову і сказав, що її друзі також туди прийдуть.

Уже в приміщені недобудови чоловік почав споювати неповнолітню пивом і чіплятись до неї. Потім чоловік кілька разів зґвалтував дівчину, при цьому вона кричала та намагалась звільнитись від насильника. Після цього, заявила дівчина, ґвалтівник попросив її нікому не розповідати про інцидент та погрожував їй.

Андрій І. вирішив провести свою жертву додому. Дорогою вони зустріли в парку сестру дівчини з чоловіком, які якраз її розшукували. Андрій І. одразу пішов в іншу сторону, а дівчина розповіла сестрі про те, що він з нею зробив.

Сам Андрій І. своєї провини у зґвалтуванні не визнав. Він заявив, що 29 червня був на роботі на будівництві церкви. При цьому він вживав алкоголь і мало що пам’ятає з подій того дня. Однак чоловік переконував суд, що зґвалтувати дівчину не міг. Він також заявив, що не знав про те, що дівчина – неповнолітня. За чоловіка у суді заступилася і його дружина, яка заявила, що її чоловік не прийшов після роботи додому, бо вживав алкоголь і вона йому вірить.

Однак завдяки камерам спостережень в магазині неподалік місця злочину, а також показам потерпілої та інших свідків, які бачили чоловіка того вечора, колегія суддів прийшла до висновку, що Андрій І. винен у зґвалтуванні неповнолітньої.

Відтак колегія суддів за головування Руслана Зеліска вирішила засудити Андрія І. до 7 років тюрми. Термін ув’язнення Андрію І. будуть рахувати з дня його затримання - 30 червня 2017 року. Таким чином йому залишилось провести за ґратами чотири роки.

Родичі потерпілої дівчини також подали цивільний позов, у якому вимагали виплатити дівчині 500 тис. грн моральної компенсації, оскільки після зґвалтування вона перебувала у депресії, часто відвідувала лікарів та психолога. Суд задовольнив цей позов частково і зобов’язав Андрія І. сплатити потерпілій 150 тис. грн компенсації.

Зазначимо, що цей вирок Жовківського райсуду ще не набрав законної сили, бо Андрій І. має 30 днів для подачі апеляції.