1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Міжнародний фестиваль особливих театрів пройде у Львові вдванадцяте

dailylviv.com 15/05/2017 14:57

Про це повідомили сьогодні, 15 травня, у Львівській міськраді прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Режисерів театрів навчатимуть сценічного руху та театрального мистецтва на спеціальних майстер-класах 20 травня, а всі бажаючі фотографи зможуть спробувати свої сили у фотоконкурсі «Театр в об’єктиві», який проходитиме в рамках фестивалю».

Представник управління культури ЛМР Ірина Шимон зазначила: «Мені дуже приємно, що ГО «Непротоптана стежина» вже який рік поспіль втілює  цей фестиваль особливих театрів «Шлях», і управління культури також не перший рік має партнером цю громадську організацію. Цього року управління культури спрямовує 65 тисяч гривень на втілення цього проекту. Для нас дуже важливо підтримувати такі проекти, які включають в себе інклюзивний культурний продукт».

«Вистави цього року мають різну тематику: біблійні історії, китайські та циганські стародавні легенди, українські і світові казки. Глядачу будуть представлені різні театральні стилі: розважальні, музичні, пластичні і комедійні вистави», – розповіли також у ЛМР.

«Цьогорічний фестиваль відбудеться у двох локаціях – Обласний академічний театр Ляльок та Палац культури імені  Гната Хоткевича. Вперше на фестиваль завітає пластичний театр «Impulsas» з Литви та «Zwierciadlo» з Польщі, а також театри з Червонограду, Полтави та Луцька. Прийти на фестиваль може кожен, вхід у всі дні фестивалю є вільний, натомість на майстер-класи потрібно записатись заздалегідь», – поінформували також у ЛМР.

«У рамках фестивалю також проходить фотоконкурс та однойменна виставка «Театр в об’єктиві», які були засновані організацією «Непротоптана стежина» у 2009 році у Львові. У 2010 році конкурс вже став міжнародним і стартував у Любліні, а згодом і у Бресті. Усіх зацікавлених фотографів просять зголошуватись та реєструватись у координатора події – Машталєра Ігора teatrvobjektyvi@gmail.com», – повідомили також сьогодні, 15 травня, в прес-службі Львівської міськради.

Активні відвідувачі музеїв отримають подарунки.Участь у паломництві до Грушева взяли глава та єпископи УГКЦ, апостольський нунцій в Україні й тисячі вірян.У парку «На валах» відбудуться святковий концерт, фотовиставка та флеш-моб із запуском у небо повітряних кульок.Присвячений Дню Матері XІІ міжнародний фольклорний фестиваль «У колі друзів» розпочнеться в суботу, 13 травня, о 16.00 у Концертному залі Львівської обласної філармонії імені Станістава Людкевича на вулиці Чайковського, 7.26 обласних програм досі не одержали фінансування, - "Самопоміч"Майно львівських художників привабило рейдерівРосія розвалює Україну зсерединиМери міст Львівщини про львівське сміттяСамоврядування у стоматології

Коментарі: