1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Губернатор Львівщини Синютка спрогнозував, що буде з львівським сміттям після його відставки

zik.ua 23/05/2019 01:46

ZIK
ZIK

З понад 300 несанкціонованих сміттєзвалищ, які були на території Львівської області, сьогодні залишились лише трохи більше ніж 30. Найімовірніше, вже наступний очільник області зможе сказати, що на території Львівщини більше немає жодного несанкціонованого сміттєзвалища.

Таку думку в «Спеціальному інтерв’ю» для телеканалу ZIK висловив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Він запевнив, що, йдучи з посади очільника Львівщини, залишає Львів та область абсолютно чистими від твердих побутових відходів.

«Ба більше, з понад 300 несанкціонованих сміттєзвалищ, які були на території області, у нас залишилося трохи більше ніж 30. Треба бути вже дуже лінивим, щоб цього чи наступного року не завершити роботу в цьому напрямі», – каже губернатор.

Він висловив переконання, що вже наступний керівник області зможе вийти до людей і сказати, що на Львівщині немає жодного несанкціонованого сміттєзвалища.

«Ми для цього все зробили. Ми поставили сміттєпереробну лінію у Новояворівську, поставили сміттєпереробну лінію у Самборі, у Червонограді, Буську. Виділено земельну ділянку і міська влада Червонограда веде переговори з китайським інвестором про будівництво заводу», – перерахував Олег Синютка.

Крім того, він прокоментував можливість того, що проблема з львівським сміттям з часом може знову повернутися.

«Я б дуже хотів, щоб Львів, Львівщина ніколи не стикались з цією проблемою. Що залежало від мене, я зробив від початку і до завершення», – переконує очільник Львівської ОДА.

Також він розповів про свої прогнози щодо повного розв’язання сміттєвої проблеми у Львівській області.

«Я переконаний, що міська влада повинна підписати угоду, де гарантуватиме компанії, яка готова інвестувати кошти у сміттєспалювальний завод, те, що вона 10-15 років буде переробляти сміття. Друге питання – не можна під виглядом заводу будувати кагати, де гнитиме це сміття – повинен бути сучасний сміттєспалювальний завод», – наголосив Синютка.

Нагадаємо, на початку місяця на Тернопільщині затримали фуру, з якої намагалися незаконно скинути львівське сміття.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: