1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Депутати ЛМР погодили субвенції містам, які прийматимуть сміття зі Львова

dailylviv.com 27/04/2017 14:45

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 27 квітня, що сьогодні депутати ЛМР прийняли ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова». Як повідомили Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, зміни стосуються розподілу видатків бюджету розвитку міста у 2017 року та розподілу видатків за головними розпорядниками коштів.

Вона також поінформувала: «Ми передбачаємо на виконання меморандуму, який є підписаний стосовно твердих побутових відходів, 20 мільйонів гривень. Це перший етап субвенції бюджетам міст, які будуть приймати від нас твердих побутових відходів. З тих 20 мільйонів ми вже чітко визначили суму по Новояворівську і по Червонограду».

Ірина Кулинич також заявила на сесії під час доповіді щодо проекту ухвали: «Водночас, просимо внести таку правку: «Надати право виконавчому комітету Львівської міської ради вносити зміни до переліку об’єктів, які фінансуються з бюджету розвитку міського бюджету в частині надання субвенцій на розвиток інфраструктури міст, що ведуть до збільшення затверджених бюджетних призначень головних розпорядників коштів на суму, що не перевищує один мільйон гривень, за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету з подальшим затвердженням міською радою».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Депутати більшістю голосів підтримали цю ухвалу».

Прес-офіцер оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин і речник Держприкордонслужби Олег Слободян спростували інформацію в ЗМІ.Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив у четвер, що директор Європейського банку реконструкції та розвитку з Україною Аджунер Шевкі анонсував сьогодні наміри банку долучитись фінансово до вирішення проблем міста Львова з утилізації твердих побутових відходів.Правоохоронці встановлюють особу загиблого та обставини його смерті.У середу, 26 квітня о 20:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Просторій.Фотолітопис Української національної революціїМайно львівських художників привабило рейдерівРосія розвалює Україну зсерединиМери міст Львівщини про львівське сміттяСамоврядування у стоматології

Коментарі: