Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Польський травматолог лікував пацієнтів у Львові

dailylviv.com 19/01/2018 16:04

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради, де конкретизували: «Професор навчав українських ортопедів сучасних принципів лікування важкої ортопедо-травматологічної патології, а також проконсультував близько 50-ти пацієнтів зі Львова та Львівської області, а також провів дві складні операції. Лікарі сподіваються, що новітні методи операційного лікування, які львівські лікарі перейняли від польських колег, буде надалі успішно впроваджений і допоможе багатьом пацієнтам, які цього потребують».

У комунальній 8-міській клінічній лікарні розповіли: «Цей візит мав дві основні цілі. Це консультація та лікування пацієнтів зі складною ортопедичною патологією, і за час візиту було проконсультовано близько 50-ти пацієнтів зі Львова та Львівської області з різними вадами опори та руху. Також двом пацієнтам з деформуючим артрозом колінного суглобу, обумовленого ревматоїдним артритом, проведено оперативні втручання».

У лікарні також додали: «Окрім того, під час візиту професор Юліан Дутка навчав наших ортопедів – травматологів сучасним принципам лікування важкої ортопедо-травматологічної патології. Відбувся науково-практичний семінар за участю професора на тему «Актуальні проблеми лікування патології кульшового та колінного суглобів. Tipps and tricks». Впродовж семінару лікарі мали можливість задавати питання та отримувати фахові відповіді щодо особливостей лікування хворих з важкою ортопедичною патологією. Наприкінці засідання відбулася дискусія, у якій змогли прийняти участь усі охочі».

У Реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» завершується оздоровчий збір другої групи військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців та членів їхніх сімей.Упродовж двох тижнів 2018 року на кір захворіли в Україні 1285 людей.У п’ятницю, 19 січня, о 13:00 біля пам'ятника В’ячеславу Чорноволу у Львові розпочнеться акція загартовування холодною водою «Здоровий дух – здорове тіло»Житель села Рогізно в Жидачівському районі потрапив до лікарні після того, як вживав паштет м’ясний домашнього виготовлення.Презентація фотолітопису УПАЗміни в податковому і митному законодавствіІнформаційний спротив російській пропагандіОлег Синютка відзвітував про 2017-йБухгалтерська правда-1-2018