Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівська ОДА уклала з аптеками 151 угоду

dailylviv.com 22/01/2018 12:01

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 22 січня: «Згідно з показниками Державного бюджету України на 2018 рік, на продовження дії програми «Доступні ліки» для Львівської області передбачили фінансовий ресурс у сумі 65 мільйонів 302,4 тисяч гривень, з яких 30 000 тисяч гривень розподілено на адміністративно-територіальні одиниці області. Як розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, розпочали роботу по укладанню угод з аптечними закладами».

«Станом на 18 січня 2018 року вже укладена 151 угода, до участі у проекті залучено 206 аптек та виписано 14878 рецептів. У 2017 році 756 аптечні заклади долучились до участі у програмі, на реалізацію урядової програми спрямували45 мільйонів 513,6 тисячі гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

В облдержадміністрації запевнили: «19 січня 2018 року, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбулося відкриття оновленого відділення онкогематології».Медики шпиталізували впродовж минулої доби на Львівщині вісьмох людей, які захворіли на кір.17-18 січня на базі комунальної 8-міської клінічної лікарні у Львові тривав щорічний семінар для лікарів ортопедів-травматологів за участю провідного фахівця, головного ортопеда-травматолога Малопольського воєводства – професора Юліана Дутки.У Реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» завершується оздоровчий збір другої групи військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців та членів їхніх сімей.Презентація фотолітопису УПАЗміни в податковому і митному законодавствіІнформаційний спротив російській пропагандіОлег Синютка відзвітував про 2017-йБухгалтерська правда-1-2018