Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Дитячий медичний центр у Львові оновив відділення онкогематології

dailylviv.com 19/01/2018 17:01

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У відкриття взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрій Синюта, Ірина головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з дитячої гематології Цимбалюк-Волошин та керівник проектів Благодійного фонду «Запорука» Ярина Хомцій».

«Упродовж 25 років у відділенні гематології не проводилось ремонту, але осіню 2017 року зусиллями благодійників таки вдалось розпочати роботи. Це єдине відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії на всю Львівщину. Пацієнтам доводилося ділитися місцем. Тепер на дітей очікує відділення європейського рівня – оновлені палати, кольорові коридори та санвузли», – поінформували також у департаменті охорони здоров’я.

Медики шпиталізували впродовж минулої доби на Львівщині вісьмох людей, які захворіли на кір.17-18 січня на базі комунальної 8-міської клінічної лікарні у Львові тривав щорічний семінар для лікарів ортопедів-травматологів за участю провідного фахівця, головного ортопеда-травматолога Малопольського воєводства – професора Юліана Дутки.У Реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» завершується оздоровчий збір другої групи військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців та членів їхніх сімей.Упродовж двох тижнів 2018 року на кір захворіли в Україні 1285 людей.Презентація фотолітопису УПАЗміни в податковому і митному законодавствіІнформаційний спротив російській пропагандіОлег Синютка відзвітував про 2017-йБухгалтерська правда-1-2018