Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщину завітав відомий тревел-журналіст з Китаю Артур Ченс

zik.ua 13/03/2018 16:14
Фото: loda.gov.ua
Фото: loda.gov.ua

Упродовж трьох днів на Львівщині під час своєї навколосвітньої подорожі перебував Артур Ченс – тревел-журналіст телеканалу «TheTravelChannel» (КНР).

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської ОДА.

Як сам про себе розповів Артур, він, напевно, у КНР людина, яка найбільше подорожує. Упродовж останніх 15 років журналіст побував у найбільш екстремальних куточках планети – таких, як Арктична територія Норвегії та Антарктика. Україна стала його 182-ю відвіданою країною.

Промоційний тур розпочався з ознайомчої екскурсії по Львову, яку для тревел-журналіста провів Го Кай – китаєць за національністю, який вже тривалий час проживає у Львові та є членом Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

У межах туру Артур Ченс оглянув дерев’яні церкви Дрогобича та Жовкви, що внесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Державний історико-культурний заповідник «Тустань», зимові краєвиди гірськолижних курортів смт Славське і с. Волосянка та засмакував справжню бойківську кухню.

Артур Ченс був вражений колоритом традицій, культури, історії Львівської області:

«Молодь Китаю прагне виїхати з маленьких міст та реалізувати себе в мегаполісах. Я захоплююсь людьми, які лишаються в рідному місті, роблячи життя його мешканців кращим. Відчувається, що люди на Львівщині вміють насолоджуватись життям».

За результатами промо-туру Артур Ченс відзняв сюжетні нотатки про подорож Львівщиною та планує повернутись вже зі знімальною командою для зйомок невеликого фільму про Україну.

Зазначимо, що управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації разом із партнерами вже вчетверте організовує промоційний тур для представників ЗМІ та бізнесу з Китаю.