Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині побільшає габаритно-вагових контролерів

dailylviv.com 01/02/2018 17:32

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 лютого: «На автомобільних дорогах Львівської області працюють 16 місць здійснення габаритно-вагового контролю, з них сім облаштували у 2017 році. Зважування відбувається на всіх пунктах пропуску із Польщею. Це дає можливість перевіряти вантажі, що в’їжджають в Україну з-за кордону».

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло зазначив: «К планах на 2018 рік облаштувати ще чотири місця на в’їзді до Львівської області, – у Здолбуневі, Угриневі, Сколе та на кордоні з Тернопільською областю. Львівщина – один із п’яти регіонів України, які стали переможцями проекту з безпеки дорожнього руху і відповідно з загального обсягу суми, яку отримало міністерство інфраструктури на заходи із безпеки на дорогах».

Пристрої оптичної сигналізації не працюють на перетині вулиць Левандівської й Широкої.У четвер, 1 лютого, о 15.10 виникла пожежа в квартирі на 10-му поверсі будинку №5 на вулиці Низинній у Львові.У «Львівводоканалі» пообіцяли повернути водопостачання о 17:30 та 18:00.В облдержадміністрації запевнили: «На ремонт із різних бюджетів залучили рекордну в Україні суму – 3,4 млрд. гривень».Сміттєпереробний комплекс на ПластовійПрезидентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує ЛьвівщинаІнформполітика і національна безпекаДоля комунальних закладів ЛьвівщиниБухгалтерська правда-1-2018