Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Мер Сколе сам готовий стати спонсором зведення у місті шибениці для корупціонерів

zik.ua 04/04/2018 22:23

ZIK
ZIK

Шибеницю, яку у середмісті Сколе, замість радянського монумента робітникам, хоче поставити мер містечка, вартуватиме 30 тисяч гривень. При цьому мер сам готовий стати спонсором.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

«Коли кожна мама чи батько скаже дитині, що за вживання наркотиків чи крадіжку її підвісять за ногу і відлуплять, що кров буде стікати зі сльозами. То вона перш ніж щось зробити погане, добре про це подумає», – сказав міський голова Сколе Володимир Москаль.

Місце для шибениці обрав невипадково, навпроти райадміністрації. Хоче, аби щодня конструкція лякала депутатів, які йдуть на роботу.

«Закон про декомунізацію є і діє в Україні. Але багато інших законів не виконуються, а жаль. Все через те, що люди не бояться покарання», – вважає Москаль.

Міський голова налаштований войовниче. Каже, буковими палицями каратиме хабарників, п’яних водіїв чи розповсюджувачів наркотиків. У прокуратурі ж стверджують, три роки тому на вимаганні хабара у 18 тисяч гривень, попався і сам ініціатор публічних покарань.

«Володимира Москаля та юристконсульта було затримано працівниками правоохоронними органами. Неправомірна сума була вилучена і вони були затримані на той час ще працівниками міліції. Він засуджений до шести років та шести місяців позбавлення волі з конфіскаціє майна», – прокоментував прокурор прокуратури області Сергій Криштанович.

На це рішення суду Москаль подав апеляцію, бо каже, що хабара йому підкинули.

«Усі докази по так званій моїй зліпленій справі є недопустимі і ми це на цілу Україну роздуємо», – наголосив міський голова.

Містяни появі шибениці не надто радіють.

«Де таке може спасти на думку? Ми ж християни, не варто забувати про любов до ближнього», – вважає місцевий мешканець.

Встановить спірну конструкцію мер Сколе після громадських обговорень. А от карати когось середньовічним методом забороняє закон. Та чоловік усе ж сподівається, що ідею із публічними покараннями за злочини підхоплять й інші міста та села України.