Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові позбавлені водопостачання ще 20 вулиць

dailylviv.com 27/04/2018 10:47

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли, що, відтак, позбавлені водопостачання 20 вулиць – Бузкова, Вигін, Вулецька, Дністерська, Дунайська, Жасминова, Зелена, Керченська, Липова Алея, Межова, Навроцького, Надійна, Орлина, Перелітна, Простора, Радість, Раковського, Розвилиста, Світанкова й Слобідська.

Як інформував «Щоденний Львів», у зв’язку з витоком води біля будинку №7 на вулиці Полуботка, вода на частину вулиць Сихівського району Львова буде подаватися з пониженим тиском, інша частина району буде без водопостачання повністю.

У міськраді пояснили: «Обгороджено найвищу стелу, яка на сьогодні становить найбільшу загрозу, та частину пам’ятника, яку було пошкоджено».27 квітня о 10.00 розпочалося засідання виконавчого комітету ЛМР.Біля будинку №7 на вулиці Полуботка ліквідовують витік води.Медики шпиталізували жительку села Лавочне в стані середнього ступеня важкості.Перевезення пільговиків. МонетизаціяНові тенденції на ринку праці ЛьвівщиниАгенти-хабародавці: кому служать?"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у СамборіНі води, ні світла...стоматполіклініці!?