Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Команда Львівщини посіла третє місце на першості України-2018 з важкої атлетики серед юніорів

zik.ua 04/04/2018 15:35

У курортному містечку Берегове, що на Закарпатті, завершилися змагання першості України-2018 з важкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь понад 80 дівчат та 120 юніорів з 21-ї області України.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "каÑÑинки Ðажка аÑлеÑика"

Успішним виявився виступ команди юніорів Львівщини, яка виборола третє призове місце (342 очки). Переможцем стала команда Харківської області (562 очки), а другими важкоатлети з Дніпропетровщини (364 очки).

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, у складі команди юніорів Львівщини бронзові особисті нагороди вибороли Приймак Богдан у ваговій категорії до 77 кг із сумою двоборства 270 кг, Мочернюк Данило у ваговій категорії до 94 кг із сумою двоборства 299 кг та Кінах Тарас у ваговій категорії до 105 кг із сумою двоборства 305 кг.

Команда дівчат Львівщини фінішувала із восьмим командним результатом.

Технічні результати юніорів:

Приймак Богдан – третє місце (вагова категорія до 77 кг). СДЮШОР-1 (Жидачів). Тренери: Гентош А., Гентош В.

Мочернюк Данило – третє місце (вагова категорія до 94 кг). КДЮСШ «Атлет» (Львів). Тренер: Мартинюк Я.

Кінах Тарас – третє місце (вагова категорія до 105 кг). ЛДЮСШ «Енергетик» (Львів). Тренер: Рекша В.

Махмудов Олег – п’яте місце (вагова категорія до 69 кг). СДЮСШОР «Богатир» (Жидачів). Тренер: Єсін С.

Козюпа Олег – п’яте місце (вагова категорія до 94 кг). СДЮСШОР «Богатир» (Львів). Тренер: Рекша В.

Горідько Анатолій – шосте місце (вагова категорія до 85 кг). КДЮСШ «Атлет» (Львів). Тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Терлак Віталій – сьоме місце (вагова категорія до 94 кг). СДЮШОР-1 (Жидачів). Тренери: Гентош А., Гентош В.

Галій Володимир – десяте місце (вагова категорія до 69 кг). СДЮШОР-1 (Жидачів). Тренери: Косів О., Бондаренко І.

Технічні результати дівчат:

Малявська Тетяна – четверте місце (вагова категорія до 69 кг). КДЮСШ «ім. Кутенка» (Львів). Тренер: Товстоног О.

Приведенець Оксана – п’яте місце (вагова категорія до 69 кг). КДЮСШ «ім. Кутенка» (Львів). Тренер: Товстоног О.

Закашевська Маргарита – шосте місце (вагова категорія до 90 кг). КДЮСШ «Атлет» (Львів). Тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Тіщенко Юлія – 11-е місце (вагова категорія до 63 кг). ЛДЮСШ «Енергетик» (Львів). Тренер: Корчинський О.

Гринчук Вікторія – 14-е місце (вагова категорія до 53 кг). ЛДЮСШ «Енергетик» (Львів). Тренер: Корчинський О.