1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Вибухотехніки вилучили в Брюховичах 15 авіабомб

dailylviv.com 15/07/2017 11:05

Зокрема, вибухотехніки вилучили в п’ятницю, 14 липня, на вулиці Хуторівка, 4б у Сихівському районі Львова артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Натомість на вулиці Невелийчука в селищі Брюховичі – 15 авіабомб часів Другої світової війни.

До знайденої вчора в селі Незнанів у Кам'янка-Бузькому районі мінометної міни часів Другої світової війни ще не дійшла черга. Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

14-15 липня на території Львівської області сталися сім порушень у роботі систем електропостачання.У п’ятницю, 14 липня, у Львові й Винниках сталися три порушення в роботі систем електропостачання.Андрій Садовий нарікає, що «велику частину сміття вивезено не на полігони, як обіцяв пан губернатор, а на перевантажувальну станцію на вулиці Північній в межах міста».Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко запевнив: «Як і обіцяв два дні тому, всі перенакопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова на сьогодні очищені».Сміттєвий ультиматум"Форпост" - РАДИКальне медіаБухгалтерсько-податковий калейдоскопНове у працевлаштуванні іноземців в УкраїніВиборчі права переселенців

Коментарі: