1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Кам'янка-Бузькій лікарні відновлюють пожежні водойми

zik.ua 09/08/2018 08:54

Відбулося виїзне засідання Кам'янка-Бузької районої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Його проведенню передував незадовільний стан двох пожежних водойм, розташованих на території Кам’янка-Бузької центральної лікарні.

Про це ІА ZIK повідомили у Кам'янка-Бузькій райдержадміністрації.

Комісія ТЕБ і НС у виїхала на місце та провела обстеження технічного стану двох пожежних водойм розташованих на території Кам’янка-Бузької центральної лікарні по вул. Героїв Небесної Сотні 29А.

У результаті обстеження було встановлено: пожежна водойма об’ємом близько 60 м куб, що розташована біля харчоблоку, перебуває без води. Як поінформував інженер з охорони праці лікарні Євген Гродзіцький при заповнені водою водойми, через деякий час вада пропадає. Друга пожежна водойма об’ємом близько 250 м куб, що розташована за гаражами лікарні, також перебуває без води. Як зазначив головний лікар ЦРЛ Роман Кучерепа, спостерігається порушення цілісності залізобетонних конструкцій водойми.

Районною комісією ТЕБ і НС вирішено провести додаткове обстеження двох пожежних водойм щодо технічного стану залізобетонних конструкції, проведення гідроізоляційних робіт і відновлення працездатності сухого колодязя.

Інженер з охорони праці ЦРЛ Євген Гродзіцький запропонував побудувати пожежне водоймище  при в’їзді на територію ЦРЛ, за будівлею КПП. При обстежені цього місця членами комісії ТЕБ і НС вирішено: з’ясувати власника даної земельної ділянки, отримати консультації в працівників управління водного господарства щодо можливості влаштування в даному місці пожежної водойми, провести розрахунки щодо нормативного об’єму пожежної водойми.

Коментарі: