1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

П’яні іноземці пошкодили клумби в центрі Львова

dailylviv.com 24/05/2018 11:06

Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли: «Інспекторам надали опис правопорушників та напрямок їхнього руху. Один з екіпажів патрульної поліції, який патрулював на вулиці Винниченка, почув, як двоє чоловіків голосно викрикують. По опису вони підходили на осіб, які пошкодили клумбу».

«Чоловіків зупинили, це виявилися іноземці, які перебували з ознаками сп’яніння. Їх запросили у Галицький відділ поліції для з'ясування всіх обставин справи», – поінформували також на сторінці управління патрульної поліції Львівської області також опублікували відео з місця події.

Між селами Кам'янка та Антонівка на Рівненщині натрапили на товарні чеки зі Львова.У міськраді запевнили, що «Залізничнетеплоенерго» повернуло 23 травня гарячу воду 172 будинкам.23 травня на автошляхах Львівщини загинули шестеро людей, а ще восьмеро травмувалися.Небайдужі львів’яни наздогнали в парку на вулиці Пстрака впіймали грабіжника, який зірвав зі шиї жінки золотий ланцюжок.Опозиція до ПрезидентаФінансування львівських проблем ТПВ євробанкамиҐданськ відкрив у Львові бюро"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у СамборіНі води, ні світла...стоматполіклініці!?

Коментарі: