1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На території "Сколівських Бескид" облаштовують рекреаційні зони

lviv.depo.ua 08/08/2017 11:36

Як повідомляє Depo.Львів у Національному природному парку "Сколівські бескиди" розпочали комплекс природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. В межах заходів облаштовують рекреаційні зони – "Водоспад на р. Кам'янка", урочище "Колодка", а також проведуть поточний ремонт еколого-просвітницьких центрів у Бутивлянському та Крушельницькому лісництвах.

Як зазначили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА метою проекту із облаштування рекреаційної зони "Водоспад на р. Кам'янка" є поновлення існуючих та створення нових місць тимчасового відпочинку, зменшення рівня забруднення та покращення екологічного стану території, забезпечення відвідувачів наглядної інформацією завдяки встановлення інформаційно-охоронних, межево-охоронних та заборонних знаків, інформаційних стендів.

"В процесі реалізації заходу з облаштування рекреаційної зони в урочищі "Колодка" буде зменшено негативний вплив від неконтрольованого відвідування території парку та її засмічення, організовано потік відпочиваючих виключно в облаштованих та відведених для цього місцях, що відповідатиме режиму території та не завдаватиме шкоди природним комплексам та об'єктам ПЗФ, підвищено рівень інформативності, обізнаності, екологічного мислення і культури відвідувачів щодо правил поведінки в лісі, місць можливого відпочинку та його умов", - розповів директор департаменту Руслан Гречаник.

Поточний ремонт еколого-просвітницьких центрів у Бутивлянському та Крушельницькому лісництвах Національного природного парку "Сколівські Бескиди" дозволить забезпечити безперебійне функціонування центрів на базі лісництв, в також зберегти приміщення та створити комфортні умови перебування відвідувачів.

Загальна вартість проектів – 620 тис. грн.

Коментарі: