1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині "сміттєвий" перевізник позбудеться двох автомобілів

lviv.depo.ua 25/07/2017 18:11

Завдяки тому, що ми налагодили зважування і облік твердих побутових відходів, упродовж однієї доби виявили дві машина марок MAN і DAF, які скинули сміття поблизу міста Львова. Це дві автомашини із Житомирською реєстрацією. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише Depo.Львів.

За його словами, обидві машини – повністю у підпорядкуванні фізичної особи-підприємця Титяневич.

"Тому ми будемо ставити перед правоохоронними органами питання про конфіскацію цих автомобілів у зв'язку із порушенням екологічних норм і екологічних вимог. Я думаю, що цей прецедент стане пересторогою для усіх, хто впродовж року здійснював несанкціоновані викиди львівського сміття поза межами полігонів", - додав голова Олег Синютка.

Нагадаємо, недобросовісний перевізник здійснив скид сміття поблизу села Старий Яричів Кам'янка-Бузького району.

Завдяки даним номерів та марки машин, отриманих зі зважувалтних комлексів, поліції вдалося швидко встановити недобросовісного перевізника, який напередодні, 21 липня, здійснив скид сміття поблизу села Старий Яричів Кам'янка-Бузького району на Львівщині.

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, водій-перевізник визнав свою провину, відтак, прибрав тверді побутові відходи з місця скиду.

Зазначимо, що компанію-перевізника притягнуть до відповідальності.

Коментарі: