1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Минулого року на Львівщині на реконструкцію освітніх закладів витратили понад 31 млн грн

galinfo.com.ua 22/02/2019 17:44
Як інформують у прес-службі ЛОДА, У 2018 році на виконання робіт на об’єктах у галузі освіти передбачене фінансування у розмірі 31 657,189 тис грн.

Із цієї суми профінансовано уже 12 253,153 тис грн.

Про це сьогодні, 22 лютого, під час звіту повідомив заступник начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА Олег Пелих.

Цей фінансовий ресурс скерували на реконструкцію ДНЗ в с. Нагуєвичі Дрогобицького району, будівництво критого басейну та 4 ванні кімнати для санаторної школи-інтернату I-III ступеня для дітей хворих на сколіоз, у м.Сокалі, та реконструкцію з надбудовою мансардного поверху колишньої контори Стародобротвірського СТ під приміщення дитячого дошкільного закладу в с. Старий Добротвір, Кам'янка-Бузького району.

Також добудували 12 класних приміщень і організували реконструкцію існуючого блоку школи в с. Черниця Миколаївського р-ну Львівської області, на що скерували.

Окрім того, влаштували спортивне покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури за адресою у м.Львові вул.Черемшини, 17. А також відбулось будівництво дитячої туристичної бази центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вул. Івана Франка, 156 у м. Львові.

Коментарі: