1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Кращий проект облаштування простору у Львові визначиться на конкурсі

dailylviv.com 20/10/2017 16:31

Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідне рішення «Про організацію Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо облаштування громадського простору на Сихові у Львові» прийнято сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР».

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський доповів рід час засідання виконавчого комітету ЛМР: «Пропонується дозволити проведення всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо облаштування громадського простору на Сихові. Департамент розвитку працює над приміщеннями кінотеатру імені Олександра Довженка. Але ми мусимо об’єднати зусилля, щоб перший поверх кінотеатру і громадський простір були охоплені одним архітектурним рішенням».

Про це поінформували сьогодні, 20 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Подробиці – на її сайті.

Проведення «круглого столу» на тему «Сталий розвиток Карпат» у рамках відзначення 10-річчя «Єврорегіону Карпати – Україна» обійдеться в 100 тисяч гривень.В облдержадміністрації запевнили, що 21-22 жовтня в селі Руда Сілецька в Кам'янка-Бузькому районі Львівської області відбудеться проща з нагоди 100-річчя об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі.Біля пам’ятника жертвам комуністичних злочинів на площі Шашкевича відбудеться громадське віче.Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила конкурсні умови та оголосила конкурс на розвиток місцевого мовлення.Пологові Львівщини очима породільДоля сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу у ЛьвовіАнтикорупційна співпраця: Польща і УкраїнаХто стане власником замків ЛьвівщиниБухгалтерська правда-21-2017: ЗЕД - експорт невидимого

Коментарі: