1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Активіст оприлюднив фотосвідчення аварії у Львові

dailylviv.com 24/05/2018 12:29

На порталі оперативних новин «Varta1» розповіли сьогодні, 24 травня: «Останніми днями з’явилася інформація про аварію на мулових полях на вулиці Пластовій 13, де, зі слів мешканців, прорвало дамбу і нечистоти витікають у поля, проникаючи в ґрунт. Про це повідомляє громадський активіст Ігор Стукалець».

«У той же день «Львівводоканал» спростував інформацію про аварію, акцентуючи увагу на тому, що підприємство здійснює планове «укріплення обваловки», а гаряча лінія міста героїчно бореться з нібито фейковими вкидами нелояльних до міської влади ЗМІ. Ігор Стукалець надав фотографії з місця, на яких видно, що з очерету рікою витікає вода, забарвлена в чорний колір», – поінформували також на порталі «Varta1».

«Щодо «укріплення обваловки» варто зазначити той факт, що поряд із так званим укріпленням дамб, помалу, але впевнено бульдозером здійснюється прокладання (чи відновлення) шляхосполучення з територією, де планується будівництво сміттєпереробного комплексу. Зараз бульдозер стоїть не на території Лисиницької сільради, як на фото, а біля однієї з будівель на території очисних споруд поряд із чотирма самоскидами «КамАЗ» і двома екскаваторами «JCB», – розповіли також на порталі «Varta1».

Ігор Стукалець заявив: «На цьому шляху вздовж річки Полтва вирубують дерева, викорчовують пні, насипають ґрунт і втрамбовують дорогу вже відомим нам бульдозером ДТ-75. За дивним збігом обставин неподалік від цього місця, але трохи ближче до житлової зони завозяться і спалюються зрізані дерева, викорчовані пні, будівельні та побутові відходи, завезені сюди, як видно з під’їзних шляхів».

«Інша ж локація в межах описаної вище території є згарищем поролону , яке цілодобово то горить, то тліє залежно від погоди – такий собі «вічний вогонь» з їдким димом та згубним впливом на здоров’я людей і довкілля», – повідомили також на порталі «Varta1».

«Якщо техніка комунального підприємства щодня здійснює в цьому місці земляні роботи, то горіння й дим не може бути непоміченими як візуально, так і на запах. Тоді виходить, що місто або причетне до цього злочину, або замовчує його», – робить висновки громадський активіст.

335 транспортних засобів очікують у пунктах пропуску на Львівщині, а ще 345 скупчилися перед ними.Працівники «Львіводоканалу» ліквідовують витоки на вулицях Клепарівській, Масарика й Бодянського.Між селами Кам'янка та Антонівка на Рівненщині натрапили на товарні чеки зі Львова.Патрульні отримали в четвер, 24 травня, близько шостої години ранку інформацію з центру безпеки міста, що двоє невідомих пошкодили клумби з квітами на площі Катедральній.Опозиція до ПрезидентаФінансування львівських проблем ТПВ євробанкамиҐданськ відкрив у Львові бюро"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у СамборіНі води, ні світла...стоматполіклініці!?

Коментарі: