1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

65 проектів ОТГ на Львівщині отримають субвенцію

dailylviv.com 22/05/2018 18:01

Про це повідомили сьогодні, 22 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Як зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА позитивний висновок комісії отримали 65 проектних заявок двадцяти двох об’єднаних територіальних громад Львівщини – Щирецька, Бабинська, Воле- Баранецька, Волицька, Воютицька, Дублянська, Жовтанецька, Кам'янка-Бузька, Луківська, Міженецька, Мостиська, Нижанковицька, Новокалинівська, Новоміська, Рудківська, Славська, Судово-Вишнянська, Тростянецька, Шегинівська, Бісковицька, Заболотцівська та Вільшаницька. Більшість розглянутих проектів вищевказаних громад направлені на капітальний ремонт доріг, придбання спецтехніки та реконструкцій приміщень».

«У 2018 році з державного бюджету передбачено 77 мільйонів гривень на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілено між 35 ОТГ Львівської області пропорційно чисельності сільського населення та площі громади», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

В облдержадміністрації запевнили: «У четвер, 24 травня на перегоні Бескид-Скотарське регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбудеться урочисте відкриття нового двоколійного Бескидського тунелю».У 1997 році римо-католицька архидієцезія Ґданська передала греко-католикам собор Св. Варфоломія та опіки найсвятішої Богородиці. Сьогодні – це духовний, культурний, допомоговий осередок українців у Поморському воєводстві.В облдержадміністрації запевнили: «У неділю, 27 травня, відбудуться урочисті заходи із нагоди відзначення Свята Героїв».Відкрите цієї весни бюро Ґданська у Львові допомагатиме українцям з навчанням, роботою і турподорожами у Поморському воєводстві.Монетизація пасажирських перевезень у ЛьвовіФінансування львівських проблем ТПВ євробанкамиҐданськ відкрив у Львові бюро"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у СамборіНі води, ні світла...стоматполіклініці!?

Коментарі: