1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині принесли поліціянтам 84 одиниці зброї

dailylviv.com 16/04/2018 17:32

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Від початку заходів громадяни здали в підрозділи поліції  84 одиниці вогнепальної зброї, з них 48 одиниць – зареєстровані. Зокрема, мисливської нарізної зброї – шість одиниць, мисливської гладкоствольної – 77, холодної – одну».

«Жителі Львівщини також здали правоохоронцям 72 спеціальних засобів. Зокрема – 66 одиниць газових пістолетів і револьверів та шість одиниць пристроїв травматичної дії», – поінформували в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

Вартові державного рубежу затримали в пункті пропуску «Шегині» й передали поліціянтам водія мікроавтобусу, який намагався підкупити одного з них, аби поза чергою пройти контроль.Львівська місцева прокуратура №1 намагається повернути в комунальну власність земельну ділянку вартістю понад чотири мільйони гривень.Правоохоронці викрили фізичну особу, яка упродовж 2016 року торгувала на території одного із районних центрів Львівської області побутовою технікою та хімією.Головному бухгалтеру кредитної спілки загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти роківРекультивація Грибовицького сміттєзвалища: роботи, виконавці, фінансуванняСистеми оподаткування: переваги та недоліки; ризики і обмеженняЛьвівські методи роздержавлення ЗМІЛізинг-2018: нові можливостіБезпека журналістів

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: