1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівський Alfa Jazz Fest змінив назву, – активіст

zik.ua 15/05/2017 18:50

Організатори домовилась з банком про внесення змiни у назву фестивалю Alfa Jazz Fest, що проходить у Львові та має неоднозначну репутацію поміж мешканців міста через джерела свого фінансування.

Про зміни в назві повідомив на своїй сторінці у Facebook львівський активіст та журналіст Олег Радик.

«Як повідомила мене виконавчий директор Alfa Jazz Fest Наталя Горбачевська, організатори домовилась з банком про внесення змiни у назву фестивалю. З 2018 року фестиваль працюватиме пiд брендом Leopolis Jazz. Без коментарів», – написав Радик.

Нагадаємо, що раніше виконавчий директор Alfa Jazz Fest Наталя Горбачевська заявила про те, що ніхто не збирається забирати із назви фестивалю слово «альфа».

Раніше повідомлялось, що у Львові 23-27 червня відбудеться сьомий міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest, участь у якому візьмуть 30 колективів з різних куточків світу. Серед хедлайнерів – легендарний американський оркестр під керуванням композитора і видатного аранжувальника Гордона Гудвіна, іспанська співачка та композитор Buika.

Водночас, організатори Alfa Jazz Fest висловлювали сподівання провести переговори із активістами, які виступають проти проведення заходу. Вони хочуть врахувати їхні думки, щоб фестиваль таки відбувся.

Проте координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик на своїй сторінці у Facebook повідомив, що «ініціює створення штабу протидії експансії Русского міра через мистецтво».

«Ми не можемо переконувати тих, хто не відчуває війни. Альфаджазфест не лише культуральний захід. Це спроба показати світу, що Росія з нами дружить і допомагає. Як житель, наприклад Німеччини, може сприймати санкції проти окупанта Криму, коли російські бізнесмени разом з українськими нуворишами і колаборантами веселяться під час російсько-української війни. Це їхній останній фестиваль», – йшлося у дописі. 

Коментарі: