1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

За два тижні дорожники Львівщини ліквідували 27 стихійних сміттєзвалища

galinfo.com.ua 10/04/2017 10:14
Протягом минулих двох тижнів працівники філій ДП «Львівський облавтодор» прибрали територію площею 224 га, ліквідували 27 стихійних сміттєзвалища, висадили 416 дерев, впорядкували газони і квітники площею 0,04 га. Всього в межах щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» взяли участь 367 працівники, передає прес-служба ДП «Львівський облавтодор».

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до жителів, водіїв та гостей області з проханням дотримуватись чистоти і охайності на автомобільних дорогах, викидати сміття тільки у спеціально відведених для цього місцях і не засмічувати узбіччя.

Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності.

Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Коментарі: