Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

dailylviv.com 01/06/2020 16:24

Про це сьогодні, 1 червня, сказав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

«Для мешканців Винників нічого не зміниться по великому рахунку, тому що треба розуміти, що Винники і так є на сьогоднішній день складовою частиною території Львова. Треба розуміти, що станом на сьогодні, отримання освіти, медицини, культури, інфраструктурні проекти здійснюється за рахунок міського бюджету Львова. Ми проводили аналіз, для розуміння ситуації, і виявили, що минулого року з міського бюджету Львова на утримання Винник було витрачено 132 млн грн. Натомість сплачено податку ПДФО до міського бюджету з цієї території всього 30 млн грн. Фактично, без міста Львова там би робилося набагато менше речей.

З точки зору інтересів мешканця Винників, то мвони тільки зацікавлені в тому, щоби бути частиною Львова. Так, незадоволеними залишаються, очевидно, голова Винників і депутати, які там є, тому що чинне законодавство не передбачає там окремої ради. Проте ми цілком можемо прийняти рішення, щоб організувати внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ таким чином, щоб воно було максимально децентралізоване", — додав посадовець.

Такою є реакція влади міста на сьогоднішнє блокування мешканцями сіл, які за рішенням уряду мають увійти у Львівську ОТГ, більшості трас довкола Львова.

Нагадаємо, Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ.

Додамо, 19 травня 8 громад з 11-ти виступили проти включення їх у Львівську ОТГ. Одна утрималася.

Ситуація із захворюваністю на Covid-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів.6 поїздів далекого сполучення розпочнуть свою роботу: потяги №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ-Івано-Франківськ, №29/30 Київ-Ужгород, №98/97 Ковель-Київ та №772/771 Хмельницький-Київ.Сьогодні, 1 червня, у місті Дубляни розпочалася акція протесту проти приєднання до Львівської ОТГ.Під стінами Львівської міської ради зібрались пікетувальники, які вимагали відкриття спортивних центрів і басейнів. З ними зустрівся керівник міського управління спорту Антон Нікулін.Львівська ОТГ: "за" і "проти"Україномовні медіа в УкраїніЗаборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"Владислав Орлов виграв суд у ЛьвовіСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?