1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Відкриття музею «Територія терору» у Львові переноситься

zik.ua 17/05/2017 16:10

Попри минулорічні обіцянки про те, що у Львові на просп. Чорновола музей тоталітарних режимів «Територія терору» офіційно відкриють навесні 2017 року, роботи затягують. Точно не відомо, коли заклад прийматиме відвідувачів.

Про це сьогодні, 17 травня, у коментарі ІА ZIK повідомив керівник управління культури Львівської міськради Михайло Мороз.

«Роботи з облаштування першого бараку на фінальній стадії. Думаю, на початку червня вони будуть завершені. Залишиться другий етап. Можливо, буде формат відкриття першого бараку з виставкою у просторі, не зачіпаючи другий», – повідомив М. Мороз.

Він додав: «Є поетапність робіт. Має бути один барак, а потім другий. Але роботи з другим легші і простіші».

На питання, чому відкриття музею не відбудеться весною, М. Мороз відповів: «Можна говорити про різні формати відкриття. Насправді, якщо йдеться про червень, то своєрідне відкриття буде. Зараз говоримо з адміністрацією. Готують виставку. Але це не буде повноцінна робота: відкриють перший барак, зроблять певні речі для огляду. Так чи інакше роботи триватимуть. Зрештою, це нове будівництво. Але це не означає, що музей не працює. Колектив виконує ті чи інші функції».

Він уточнив: «Наприкінці травня ми фіналізуємо з датою».

29 вересня минулого року повідомлялося, у Львові завершено будівництво музею тоталітарних режимів «Територія терору» на пр. Чорновола на місці колишньої пересильної тюрми №25. Зараз триває процес облаштування експозиції та інформаційно-технічного обладнання, на що передбачено понад 2 млн грн у бюджеті. Офіційне відкриття музею планується наприкінці весни 2017 року.

Коментарі: