Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Важка атлетика: за кубок Львова боролися українці, поляки та угорці

galinfo.com.ua 13/11/2019 19:07
У Львові завершився відкритий кубок міста з важкої атлетики. Престижний міжнародний турнір у Львові відбувся уже вчетверте. Цьогоріч, окрім учасників з України, за призові місця змагалися атлети з Польщі та Угорщини.

Цього року змагання відбувалися у десятьох вагових категоріях як і у жінок, так і в чоловіків і зібрали разом понад 150 важкоатлетів, а це означає, що турнір потрохи набирає популярності і його рівень росте. Цього року були представлені майже усі регіони України. Також організатори очікували на спортсменів з Білорусі та Словаччини, однак їм приїхати не вдалося через накладку у європейському календарі змагань.

Організатори змагань сподіваються, що турнір вийде на ще солідніший міжнародний рівень. Для цього необхідно ще практично за рік до проведення узгоджувати дату з календарями інших країн та, зрозуміло, з українськими турнірами. Активну роботу над цим планують розпочати з початком 2020 року, щоб турнір внесли у так званий європейський календар. Провести його планують приблизно в той самий час.

У Львові цього року зібралися практично усі найсильніші атлети. Це і Аліна Марущак – срібна призерка чемпіонату Європи, і Ельвіра Борозна – учасниця чемпіонату світу. Серед чоловіків теж було декілька призерів міжнародних змагань у своїх вікових групах.

Вдало виступили львівські спортсмени. Місцеві важкоатлети завжди були конкурентоспроможними як на внутрішній арені, так і на міжнародних стартах. Цього року все підтвердилося: три львівські команди зайняли 1-3 місця серед чоловіків. Дівчата виступили трохи гірше, у них на призові місця підіймалися гості з інших областей.

Відеотрансляцію змагань, яку організували компанія «Наживо», переглянуло понад 40 тисяч людей.

«Учасники задоволені рівнем організації. Можете шукати їхні відгуки в соцмережах. Також хочемо подякувати Львівській міській раді, під чиєю егідою і відбувався Відкритий кубок. Без них та інших наших спонсорів проведення змагань було б неможливим», - розповів Геннадій Юркевич, головний суддя та організатор змагань.

«Організатори турніру з важкої атлетики виконали усі вимоги до проведення Відкритих Кубків Львова, - каже Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР. – Однією з головних вимог є якраз і міжнародне представництво. Щодо організації турніру, то тут також немає жодних зауважень. Окремо хотів би також відзначити і нагороди для переможців змагань, адже цього року вони були по-справжньому оригінальними».

Нагадаємо, як повідомляв Гал-інфо раніше, минулого року у Львові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики.