1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В галереї Гері Боумена у Львові триває тихий аукціон #SaveKosmolinska.

zik.ua 02/01/2019 17:25

В галереї Гері Боумена у Львові (вул. Наливайка, 18) продовжує роботу тихий аукціон #SaveKosmolinska, що відкрився 25 грудня. Відомі художники пропонують свої твори на продаж, а виручені кошти передають на лікування відомої львівської мистецтвознавиці Наталії Космолінської. Отже, є нагода придбати для себе або на подарунок мистецький твір і одночасно допомогти Наталі подолати хворобу.

Про це пише сайт Збруч.

«Ми не могли стояти осторонь, бо Наталка з перших днів існування галереї є її душею. Вона відкриває виставки, наповняє її роботу своїм творчим ентузіазмом. І це дуже приємно, коли до мене телефонують і питають чи можна ще принести свої роботи на виставку. А я відповідаю, що це не буде звиклий аукціон, а – тихий, який буде тривати впродовж місяця. Скільки триватиме виставка стала експозиція буде залишатися, а на сторінці галереї та на сайті Фонду порятунку Наталки Космолінської постійно будуть виставлятися нові роботи», – розповіла керівник проектів Галереї Гері Боумена Анна Сидоренко.

«Може не впасти сніг, можуть не заплатити зарплату, можна не встигнути зробити всі заплановані до кінця року справи… Різдво все одно настане! І головне, що воно нам дає – це Різдвяний настрій очікування чуда і Натхнення розпочати ще один рік нашого життя: складного, проблемного, часом – прикрого, але часом, раптом – з добрими і красивими сюрпризами.

Світ прекрасний, він вартий того, щоби в ньому жити і робити його ще кращим – свідчать художники Львова, яких зібрала під своїм дахом на Різдво галерея Гері Боумена.

Цього разу Різдвяна виставка матиме ще один, додатковий сенс – у її рамках відбудеться тихий благодійний аукціон на підтримку мистецтвознавиці, давньої товаришки галереї Наталки Космолінської. Вже два роки Наталя лікується від раку; попри три операції та два курси хіміотерапії, метастази повернулися. Зараз їй рекомендовано таргентну терапію, і на це потрібно оперативно зібрати близько 50 тисяч доларів.Частина робіт, презентованих на Різдвяній виставці у галереї Гері Боумена, будуть передані на користь акції #SaveKosmolinska.

Наталка Космолінська відкрила десятки виставок у галереї Гері Боумена, працює як редакторка та журналістка у виданні Zbruc.eu, у 2018 разом з Іриною Магдиш видала книгу «Гра в музей» («Видавництво Старого Лева»). Авторка понад 800 науково-популярних радіопрограм про мистецтво і 500 публікацій про сучасне мистецтво, архітектуру та дизайн.

Різдво – це час для добрих справ. Наш тихий аукціон запрошує вас подарувати комусь (або придбати до власної колекції) витвір мистецтва і водночас допомогти важливій людині подолати хворобу. Святковий дух твориться нами самими – завітайте до галереї Гері Боумена впродовж місяця, щоби пересвідчитись на власні очі і стати співтворцями маленького дива», – пише видання.

Деталі та реквізити для переказів можна довідатися тут.

Мистецька галерея Гері Боумена

Наливайка, 18

конт. тел: +38 0958995174

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: