1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Українсько-литовський письменник Ярослав Мельник про аеропорт «Львів»: Це якийсь СРСР перед розпадом

zik.ua 10/01/2019 16:01

Українського і литовського письменника Ярослава Мельника неприємно вразила відсутність елементарних умов для пасажирів у залі очікування Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це Я.Мельник написав у Фейсбуці.

«Прибув у Львівський аеропорт: все було добре до того, як зайшов в зал чекання зі скляними стінами висотою в десять метрів, де «гейти» для посадки. Жахливий холод, майже як надворі, всі пасажири в шубах. Якийсь срср перед розпадом. Вирішив зігрітися – випити гарячого чаю чи кави, благо, біля туалетів стояв автомат гарячих напоїв. Не працює!

Чув відгуки іноземців: «Що це за Зімбабве» (спочатку це мене розсмішило, оскільки в Зімбабве, певно, інша проблема – забагато спеки, але потім стало сумно і соромно за країну).

Ходив, щоби зігрітися – натрапив на коридорчик, який привів в інший зал: там тепло і стоять апарати з гарячими напоями: дівчата на вході сказали, що все працює! М’які крісла, столики перед ними... «Заплатіть 300 гривень і можете користуватися». Спитав, чи можу просто гарячого чаю випити. «Ні, заплатіть за вхід». Тобто 10 євро. Можна було допустити, що більшість людей в цьому «раю тепла» були іноземці, для яких така сума не є значною.

Не знаю, чи навмисне (такою була перша думка) людей морозять в загальному залі і зіпсували кавовий апарат, щоби тут збирати гроші, але це був фінальний бемоль після позитиву, який супроводжував мене протягом всієї різдвяної поїздки в Україну», – написав Я.Мельник.

Ярослав Мельник – український і литовський письменник, філософ, критик, автор багатьох книг різними мовами.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: