1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Учасник АТО з Львівщини розповів про власний бізнес на семінарі в Одесі

zik.ua 10/04/2017 10:50

Днями в Одесі під час навчально-практичного семінару українські аграрії презентували власні успішні проекти. Серед них – Антон Мільчевич – власник фермерського господарства «Радвань-Нова» у Пустомитівському районі. Він відновив свій фермерський бізнес після повернення з АТО.

Про це 10 квітня інформує прес-служба ЛОДА.

Антон Мільчевич представив проект створення агротуристичного кластеру «Львів – історична, культурна та екологічна столиця Галичини» з використанням технологій впровадження кооперативного руху».

Під час семінару «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні» заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова наголосила на тому, що ініціативність учасника АТО зі Львівщини може стати прикладом для інших учасників АТО у розпочинанні власної справи.

Також Олена Ковальова зазначила, що для розвитку сільських територій необхідна ініціатива з боку жителів села та їх бажання створювати і розвивати аграрний бізнес, який відповідно зможе отримати фінансову підтримку з боку держави.

Коментарі: