1
Долар25.13
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Жидачівському районі вшановують учасників бойових дій на території інших держав

zik.ua 12/02/2019 09:50

Учора, 11 лютого, під час проведення головою Жидачівської райдержадміністрації Василем Татариним наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб обговорили питання підготовки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, адже 15 лютого минає 30 років з часу завершення виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Сьогодні, 12 лютого, о 12:00, у сесійній залі Жидачівської районної ради відбудеться зустріч із ветеранами війни в Афганістані. На зустріч також запрошено учасників бойових дій на Сході України, ветеранів афганської війни з інших районів Львівщини.

Для ветеранів війни в Афганістані підготовлено тематичну художньо-мистецьку програму.

Зустріч відбудеться за участі представників владних структур району.

Нагадаємо,за десять років афганської війни, з грудня 1979 року по лютий 1989 року, через її пекельний вогонь пройшли понад 600 тис. солдатів і офіцерів радянської армії. За офіційною статистикою – понад 14 тис. загинули, незалежні дослідники називають значно більші цифри. Близько 160 тис. представників України були учасниками бойових дій в Афганістані, понад три тисячі загинули, 80 – зникли безвісти, 8 тис. були пораненими.

Пройшли випробування афганською війною 140 представників Жидачівщини, двоє з них, – Богдан Пастух із с. Бортники та Богдан Лепкий із с. Заболотівці, – загинули там.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: