Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У поліції розповіли, як запобігли конфлікту Зеленського з протестувальниками під цирком у Львові

zik.ua 09/02/2019 11:17

У п’ятницю у Львові біля цирку, де у кандидата в президенті Володимира Зеленського та студії «Квартал 95» був запланований концерт, відбулась акція протесту. Поліція Львівщини відзначає, що не допустила конфлікту між кандидатом у президенти, організаторами концерту та учасниками акції протесту.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Львівській області.

«8 лютого близько 150 громадян зібралися біля будівлі Львівського державного цирку, де планувався концерт за участю одного з кандидатів на посаду президента України. Перед початком заходу група громадян висловила протест проти проведення концерту і своє невдоволення претендентом на пост глави держави. Між ними та організаторами дійства виникла словесна перепалка, яка переросла у тисняву», – розповіли в поліції.

Там зазначили, що силами поліції сторони були розмежовані.

«Правоохоронці не допустили подальше розгортання конфліктної ситуації, після чого група протестувальників розійшлася», – йдеться в повідомленні.

Учора, Зеленському у Львові під цирком нагадали його слова – «стану на коліна перед Путіним».

Протестували близько сотні активістів, а саме учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни, представників ВГО «Об’єднання добровольців» та національної патріотичної організації «Правий сектор» зібралися під стінами Львівського державного цирку, щоб висловити свою позицію стосовно концерту «95 кварталу» та, зокрема, політичних амбіцій Володимира Зеленського.