Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У поліції Львівщини проведуть службове розслідування через зґвалтування дівчини

galinfo.com.ua 11/03/2020 15:22
Як повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області, поліція перевіряє інформацію із соцмереж про неналежне реагування правоохоронців на повідомлення про вчинення злочину.

Усі обставини будуть встановлювати під час проведення службового розслідування, призначеного керівником поліції Львівщини.

Вчора, 10 березня, під час моніторингу соціальних мереж співробітники поліції Львівщини виявили публікацію, у якій йшлося про побиття та вчинення дій сексуального характеру щодо дівчини, котра проживала у місті Перемишляни на Львівщині, а також можливе неналежне реагування місцевих поліцейських на повідомлення про вчинення злочину.

За цим фактом начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський призначив службове розслідування. У випадку підтвердження інформації щодо неналежного реагування поліцейських на повідомлення про вчинення злочину матеріали службового розслідування будуть передані до Державного бюро розслідувань для прийняття законного рішення.